Sladká pozornost pro děti ze Svítání

Tak jako každý rok, i letos přispěla MD logistika k osvěžení a dobré pohodě dětí na charitativním golfovém turnaji, který pravidelně pořádá pardubická Základní škola a Praktická škola Svítání společně s Golf & Country Clubem Svobodné Hamry. „12. května jsme na tuto akci nejmenším golfistům dovezli 200 zmrzlin, které si rozebrali přímo na hřišti,“ říká personalistka Šárka Plecháčková, která MD logistiku na akci zastupovala, a dodává: „Ostatně – byly to právě zmrzliny, které před pěti roky otevřely cestu ke spolupráci MD logistiky a školy Svítání a od té doby je dětem při této příležitosti vozíme každý rok.“

18. ročník benefičního golfového turnaje Svítání Cup letos škole vynesl částku 120 tisíc Kč. Hlavní podíl na této sumě měla hra Vyšší bere, během níž golfisté mohli získat atraktivní ceny. Nechyběly mezi nimi ani dresy trojnásobné olympijské vítězky Martiny Sáblíkové a jejího trenéra Petra Nováka, podepsaná hokejka od obránce HC Dynamo Pardubice Marka Trončinského, dres podepsaný fotbalovým virtuosem Tomášem Rosickým, unikátní kolekce plakátů hokejisty Jaromíra Jágra či basketbalový míč podepsaný hráči BK JIP Pardubice.

„Velké poděkování patří všem, kteří nás podpořili,“ řekla ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, jež je zároveň první místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

Zmrzliny na golfovém turnaji Svítání Cup dětem rozdávala herečka Anastázie Chocholatá (vlevo)
a ředitelka školy Svítání a místopředsedkyně Senátu Miluše Horská.