Generální ředitel společnosti MD logistika Robert Kuchar byl 15. září 2020 zvolen členem prezidia České logistické asociace. Prezidium představuje nejužší vedení České logistické asociace, která sdružuje klíčové společnosti působící na českém trhu v oblasti dopravy, skladování a logistiky. MD logistika patří mezi největší české firmy věnující se logistice rychloobrátkového zboží a zejména zboží v chlazeném a mraženém teplotním režimu.

„Robert Kuchar je zkušeným profesionálem ve svém oboru. Je skvělé, že se rozhodl aktivně zapojit do práce České logistické asociace, jejímž cílem je účinně ovlivňovat podobu české logistické scény. Jsme velmi rádi, že jsme právě jeho získali jako nového člena prezidia asociace. Podpora, kterou ve volbě získal od ostatních členů, nás utvrzuje v tom, že v něm získáváme skvělého a respektovaného odborníka,“ komentuje zvolení Roberta Kuchara viceprezident České logistické asociace Miroslav Rumler.

„Zvolení do vedení České logistické asociace považuji za velký závazek. V oboru logistiky působím již řadu let a věřím, že s ostatními kolegy najdeme cestu, jak účinně propagovat kvalitní českou logistiku a dále ji rozvíjet. České logistické firmy se v posledních měsících potýkaly s nedostatkem zaměstnanců, konkurencí dopravců z východoevropských zemí a další komplikací je koronavirová krize. Takže práce před sebou máme skutečně mnoho,“ uvádí Robert Kuchar a dodává: „Považuji zvolení na tuto pozici i za symbolické ocenění práce MD logistiky a našich zaměstnanců – vždyť již v roce 2016 jsme pro náš projekt řešící zásobování menších prodejen v centrech měst mraženým zbožím získali ocenění za Logistický projekt roku udělované právě Českou logistickou asociací.“