Firma Creative Handles věnující se vývoji webových prezentací a aplikací připravuje nové webové stránky pro společnost MD logistika, která patří mezi velké české poskytovatele logistických služeb.

„Uvědomujeme si, že stále více korporátní komunikace probíhá online, a proto jsme se rozhodli spustit nové webové stránky MD logistiky,“ říká obchodní manažerka MD logistiky Kateřina Kačírková. Záměrem je připravit novou webovou prezentaci tak, aby poskytla návštěvníkovi veškeré relevantní informace s maximálním uživatelským komfortem. Vedle nové grafiky vycházející z korporátního designu MD logistiky budou proto stránky obsahovat oproti dosavadní verzi stručnější texty, které však přehlednější formou shrnou všechny klíčové informace. Těmi jsou především informace o poskytovaných službách, které budou jednoduše přístupné přímo z domovské stránky webu a nabídnou kontakt na osobu zodpovědnou za tyto služby. Stránky vychází ze soudobých grafických trendů a budou tak založeny na jednoduchém a čistém designu. Struktura obsahu stránek bude vycházet ze stávajícího webu, pouze dojde k úpravě zveřejňovaného obsahu.

Samozřejmostí bude optimalizace zobrazení pro různá mobilní zařízení a příprava pro využití analytických nástrojů pro data o návštěvnosti stránek. „Ve virtuálním prostoru na nás útočí stále více informací, a proto je velmi důležité účinně upoutat pozornost návštěvníků webových prezentací a zpřístupnit jim nejdůležitější informace tou nejsnazší cestou. Na této filozofii bude postaven i web MD logistiky,“ říká CEO Creative Handles Kristýna Lang.

Nové webové stránky MD logistiky budou spuštěny v posledním čtvrtletí tohoto roku na adrese www.mdlogistika.cz.