MD logistika připravila pro rodiny a děti svých zaměstnanců trojici dětských dnů. Zábavná odpoledne pod mottem „Job mýho táty“ proběhla 25. května v Olomouci, 1. června v Praze – Horních Počernicích a 8. června v Dašicích.

Celkem děti během odpoledne prošly 11 stanovišť a na každém je čekal jiný úkol. Na prvním stanovišti je přivítala policistka a předala jim kartu řidiče, kterou si děti vyplnily. Na tuto kartu se jim poté zaznamenával průchod jednotlivými stanovišti. Děti plnily speciální úkoly, které mají souvislost s prací jejich tatínků – řidičů. Například tak nakládaly návěs nebo skládaly dopravní značky. Na šestém stanovišti si pak odbyly povinnou bezpečnostní přestávku podobně, jako to musí udělat skuteční profesionální řidiči. Oddechový čas využily k občerstvení hotdogem, cukrovou vatou, limonádou nebo dalšími dobrotami. O zábavu se během procházení stanovišť staral klaun. Na závěr dostali všichni účastníci od paní policistky batůžek s drobnostmi. A komu „kamioňácké“ úkoly nestačily, mohl se vyřádit na velkém skákacím hradu, který byl neustále v obležení houfu dětí.

„Počasí dětem během všech tří dnů přálo, takže věřím, že všichni účastníci si zábavná odpoledne užili. Na posledním stanovišti v Dašicích nám děti na velký papír namalovaly, co se jim na dětském dnu nejvíc líbilo, a jednoznačně vyhrál skákací hrad, zábavný klaun a skutečný kamion, který si mohly prohlédnout. Jsme moc rádi, že jsme mohli vykouzlit úsměv na tvářích všech dětí, které přišly,“ říká personalistka MD logistiky Šárka Plecháčková. Celkem dětské dny navštívilo zhruba 125 dětí a 160 dospělých, největší zájem byl o zábavné odpoledne v Dašicích.

Fotografie z jednotlivých dětských dnů si můžete prohlédnout na facebookovém profilu MD logistiky.