MD logistika si v letošním roce připomíná několik zajímavých mezníků souvisejících s praktickým provozem firmy od jejího vzniku v roce 2002. V tomto roce do MD logistiky přišel její současný akcionář a firma se začala měnit do současné podoby. A právě na rok 2019 vyšel okamžik, kdy její vozidla pokořila hranici celkem ujetých sto milionů kilometrů a kdy MD logistika zpracovala ve svém skladovém systému desetimiliontou paletu. Nejsou to čísla právě nízká a rozhodně stojí za to si je připomenout.

Obě výročí MD logistika symbolicky oslavila 12. září v Dašicích. Dárkovou kazetu, mikinu ve firemních barvách, pamětní certifikát a další pozornosti tam za překročení stomiliontého kilometru převzal řidič Vladimír Šeda. V MD logistice pracuje od roku 2010 v tuzemské turnusové dopravě.

Ocenění za zpracování desetimilionté palety pak převzal skladník chlazeného skladu v Dašicích Pavel Krampera, a to přímo v nejnovější mrazírenské komoře C9. Pro zajímavost uveďme, že Pavel Krampera od roku 1976 pracoval pro Mrazírny Pardubice, po otevření nově vybudovaných mrazíren v Dašicích v závěru 70. let přešel tam a pracuje zde dodnes.

„Chtěli jsme si touto cestou připomenout, že pod jménem MD logistika jsme ušli za ty roky dlouhou cestu a poděkovat alespoň symbolicky těm, kdo nám na ní pomáhali a bez nichž bychom tu nebyli – tedy našim zaměstnancům,“ říká generální ředitel MD logistiky Robert Kuchar.

Snad můžeme prozradit, že připomínání důležitých podnikových výročí MD logistiky touto akcí nekončí a jedno ohlédnutí nás letos ještě čeká…Skladník Pavel Krampera a desetimiliontá paleta zpracovaná MD logistikou.
Desetimiliontá paleta v mraženém skladu C9 v Dašicích, na snímku zleva ředitel skladů Dašice Robert Dostál, skladník Pavel Krampera, provozní ředitel MD logistiky Filip Žiačik a ředitel dopravy Bohumil Hána.


Bezprostředně po předání ocenění za překročení stomiliontého kilometru v barvách MD logistiky, na snímku zleva ředitel dopravy Bohumil Hána, řidič Vladimír Šeda, provozní ředitel MD logistiky Filip Žiačik a ředitel skladů Dašice Robert Dostál.
Ředitel dopravy Bohumil Hána předává symbolické ocenění za překročení stomiliontého kilometru v barvách MD logistiky řidiči Vladimíru Šedovi.